Asystentka Działu Kadr i Płac ze znajomością języka francuskiego

wróć do strony głównej

Nasza Kancelaria poszukuje Asystentki do Działu Kadr i Płac, która płynnie posługuje się językiem francuskim tak w mowie jak i piśmie a dodatkowo lubi pracę biurową i kontakt z ludźmi.

Na co dzień zajmujemy się naliczaniem płac pracowników kierowanych do pracy we Francji przez różne polskie firmy. Nasze obowiązki obejmują również kontakty z urzędami, kontrahentami, uzyskiwanie informacji i udzielanie wyjaśnień w języku francuskim. I do tego rodzaju pracy szukamy kandydatów.

Nie musisz mieć wiedzy kadrowej, ale ważne, byś lubiła tego rodzaju pracę, wykonywała ją ze śmiałością, chęcią i zaangażowaniem.

Proszę zapoznaj się z informacjami, które przygotowałam, a na końcu wypełnij ankietę.

Dzięki temu będziemy mieć pewność, że jesteś osobą, która będzie się świetnie czuła w naszej firmie a ja będę się cieszyć z kolejnego świetnego pracownika w naszym zespole.

Kogo szukam

Osoby:

 • Samodzielnej i dociekliwej – zależy mi na tym, abyś była gotowa sprawnie pracować według własnego planu, wyszukiwać potrzebne informacje podejmować trafne decyzje bez niepotrzebnego stresu i napięcia,
 • relacyjnej – mającej łatwość nawiązywania kontaktów i lubiącej rozmawiać z ludźmi,
 • dokładnej, ale szybkiej w działaniu operacyjnym – pracującej sprytnie i efektywnie,
 • perfekcyjnie zorganizowanej – o tym już pisałam, ale pracując z nami musisz mieć umiejętności planowania i organizowania na najwyższym poziomie, dla nas czas jest kluczowy. Powinnaś umieć wyznaczać sobie zadania, skutecznie je realizować, pilnując terminów i jakości wykonania,
 • odpowiedzialnej – za siebie i swoje decyzje, za zespół, w którym na co dzień będziesz pracować, budującej partnerstwo i czującej satysfakcję z posiadania mocy sprawczej,
 • komunikatywnej – swobodnie przekazującej informacje w sposób klarowny i zrozumiały, również osobom spoza branży,
 • zaangażowanej – w wykonywanie pracy o najwyższej jakości, bez błędów i pomyłek,
 • proaktywnej, śmiałej, z pomysłami i inicjatywą – takiej, która samodzielnie szuka informacji i przekłada je na praktykę, która zna i wie, jak interpretować przepisy, która potrafi odkryć potrzeby klientów, proponuje usprawnienia, myśli o przyszłości z optymizmem i nadzieją,
 • dbającej o swój rozwój – co będzie podstawą do rozwijania umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania najlepszych decyzji,
 • posługującej się biegle językiem francuskim w mowie i piśmie,
 • znajomość programu memoQ będzie dodatkowym atutem.

Do Twoich obowiązków będzie należeć przede wszystkim:

 • wyszukiwanie informacji na stronach francuskojęzycznych, jak również poprzez rozmowy bezpośrednie, mailowe i telefoniczne,
 • tłumaczenie przygotowanych umów, deklaracji, ewidencji i innych dokumentów kadrowych na język francuski,
 • bieżące tłumaczenie informacji z zakresu prawa pracy dla pracowników zatrudnionych we Francji, udzielanie wyjaśnień,
 • dbanie o jakość i aktualność wiedzy,
 • tworzenie i redagowanie wpisów francuskojęzycznych,
 • precyzyjne i jasne komunikowanie współpracownikom, przełożonym i klientom informacji o pozyskanej wiedzy.

Inne zagadnienia, o których nie można zapomnieć:

 • dbanie o wizerunek firmy, uczestniczenie w wydarzeniach związanych z pracą,
 • wysoce skuteczne planowanie i optymalizacja pracy,
 • praca w reżimie bieżącej notyfikacji czasu pracy i rejestru godzin,
 • wysokie kompetencje komunikacyjne, zwłaszcza w formie mailowej,
 • ścisła współpraca z managerem działu i zespołem, dbanie o płynny przepływ informacji o statusie projektów i sytuacji w sprawach klientów.

Od Asystentki do spraw kadr i płac oczekuję dociekliwości, oraz odczuwania satysfakcji i radości i z poszerzania wiedzy.

Oprócz tego, chciałabym, abyś była osobą otwartą, uczciwą, sumienną i zaangażowaną w swoją pracę. Miej świadomość, że moi pracownicy są dla mnie najważniejsi. Od ponad 15 lat buduję przyjazne miejsce pracy, w którym ludzie się szanują, wspierają i po prostu lubią.  Dlatego poszukuje osoby ciepłej i serdecznej, która będzie potrafiła w odpowiedni sposób zaopiekować się sprawami działu francuskiego.

Cenię indywidualne podejście do każdego i odpowiadanie na jego potrzeby. Chciałabym, abyś była opiekuńcza i cierpliwa – budowała atmosferę zaufania i wsparcia zarówno wśród klientów jak i ich pracowników.

  Aplikuj na stanowisko

  Dane osobowe

  Imię i Nazwisko [wymagane]:

  Adres e-mail [wymagane]:

  Telefon kontaktowy [wymagane]:

  Dlaczego uważasz, że powinnam Cię zatrudnić:

  Co chcesz wnieść do naszego zespołu:

  Ocena wiedzy

  Jak oceniasz swoją wiedzę w skali "szkolnej" od 2-mierna do 6-celująco (pod każdym zagadnieniem zostawić miejsce na krótki opis zakresu wiedzy z poszczególnego tematu)

  Zdolności komunikacyjne, w tym redagowanie tekstów i maili (swoboda wypowiedzi, logika i skuteczność komunikacji mailowej, dbanie o porządek i poufność danych)

  Oceń:
  Krótki opis:

  Kompetencje techniczne (łatwość przyswajania nowych rozwiązań technologicznych, obsługa programów, urządzeń biurowych, otwartość na nowe technologie)

  Oceń:
  Krótki opis:

  Języki (jaki i w jakim stopniu)

  Oceń:
  Krótki opis:

  Inne (jeśli chcesz się pochwalić jakąś wiedzą, bądź umiejętnościami, wpisz tutaj)


  Administratorem danych osobowych jest:
  Kancelaria Podatkowa CREDE EXPERTO, Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3, NIP: 729-115-85-47. W każdym dowolnym momencie, masz prawo dostępu do danych, uzyskania ich kopii, żądania przeniesienia i usunięcia oraz do ich poprawiania. W każdej chwili, możesz również odwołać lub ograniczyć każdą ze zgód na przetwarzanie danych. Jeśli uważasz, że Twoje dane są przetwarzane w sposób niewłaściwy, masz prawo zgłoszenia sprzeciwu oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Korespondencję dotyczącą danych osobowych należy kierować na adres: biuro@crede.com.pl lub pisemnie na ww. adres Administratora.